30.09.2024 14:17
Банда Симона Arena
1’ Футболісти команди Банда Симона 1234 розіграли м'яч із центру поля
11’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
20’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
24’ Василий Рац віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Банда Симона 1234! Видно злагодженість у діях!
28’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
37’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Виталий Субочев чітко вкинув м'яч у гру
41’ Після невиразного відбору, атаку почав Виталий Субочев
47’ Арсений Бандеренко неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
49’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
57’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
57’ Після прострільного удару по воротах Виктор Грачёв рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
59’ Після легкого удару гравцем Сергей Закарлюка по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
66’ Жахливий та неточний пас віддав Сергей Щербаков своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
68’ Вадим Тищенко фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
76’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Сергей Закарлюка
81’ Після невиразного відбору, атаку почав Виктор Грачёв
82’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
88’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр