30.09.2024 14:03
Сампдория Arena
1’ Футболісти команди Сампдория 655 розіграли м'яч із центру поля
4’ Гравець видалений грамотно грає на виході
13’ Моисей Свитов спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
17’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
21’ Айтуган Айтхожин подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
25’ Квабена Делорм зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
27’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Тимо Гертнер
36’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Будимир Ходунков
46’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
48’ Після образи суперника Педро Уго Аморим нахабно штовхає його!
53’ Квабена Делорм прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
59’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
61’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
65’ Гравець віддає наскрізний пас і Дэймон Кондуриоти у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
65’ Гравець команди Сампдория 655 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Квабена Делорм отримує попередження
65’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
72’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Моисей Свитов
74’ Після легкого удару гравцем Моисей Свитов по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
74’ Гравець Тимо Гертнер набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
77’ Боротьба за м'яч у повітрі і Монке Карашев буквально лягає на спину опонента!
80’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
87’ Небезпечний штрафний удар і Стивен Андре легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
89’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Квабена Делорм