30.09.2024 14:00
Travellers Arena
1’ Футболісти команди Travellers 1020 розіграли м'яч із центру поля
3’ Після легкого удару гравцем Лоуренс Осе по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
6’ Після легкого удару гравцем Джемми Брэндон по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
9’ Икер Мессинезе легко перехоплює м'яч
13’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
15’ Като Манджек порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
18’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
24’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
31’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Даниэль Ромеу
34’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
37’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
40’ Мда... Като Манджек... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
45’ Педро Уго Аморим порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
55’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
57’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля
66’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Джузеппе Басси правильно віддати пас на партнера!
69’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
71’ Педер Людвигсен вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
80’ Яка передача і Педер Людвигсен пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
80’ Відмінну передачу віддав Педер Людвигсен, мабуть один із найкращих гравців команди Travellers 1020
86’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Мэса Огасавара забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
89’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Лоуренс Осе...