30.09.2024 13:52
Dudka Kharkiv Arena
1’ Футболісти команди Dudka Kharkiv 828 розіграли м'яч із центру поля
5’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
10’ Вправно перехоплює м'яч Гравець видалений
13’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Феррейра Серджио правильно віддати пас на партнера!
19’ Ех, Феррейра Серджио... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
26’ Що ж робить гравець команди Dudka Kharkiv 828, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
28’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
31’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
37’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Педро Уго Аморим
38’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
39’ Бабаджайд Кумордзи практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
44’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
48’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
52’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
52’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
54’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
57’ Мда... Педро Уго Аморим... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
62’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
68’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
72’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
82’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
87’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат