30.09.2024 13:44
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
8’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля
16’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
17’ Хосе Гуерреро непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
24’ Кваку Ворса у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
24’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
32’ Луис ла Ланди віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
38’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
44’ При виконанні кутового удару Хулио Искиердо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
47’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
54’ Сильний та точний пас віддав Хулио Искиердо і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
61’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
62’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
68’ Самуэль Аген порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
73’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
74’ Жан-Шарль Давид втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
82’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
87’ Педро Уго Аморим подав кутовий точно на голову своєму гравцю!