30.09.2024 13:30
Fc Sehefon Arena
1’ Команда Fc Sehefon 825 розпочала з центру поля
10’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
12’ Гравець віддає наскрізний пас і Вэзилайдж Депрерадович у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
16’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
22’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гравець видалений
28’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
31’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
33’ Після жахливої помилки захисника Слайер Гент без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
40’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Одд Мертенс
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
47’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
49’ Яка передача і Стевэн Танкосич пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
50’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
52’ Після легкого удару гравцем Стевэн Танкосич по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
60’ Боротьба за м'яч у повітрі і Вэзилайдж Депрерадович буквально лягає на спину опонента!
67’ Клавдий Ефремов втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
68’ Мигуель Гарридо практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
72’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Пиетро Манцони...
82’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
88’ Экандэйо Нджобву відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc Sehefon 825
88’ Знову м'яч забирає Мигуель Гарридо