30.09.2024 12:20
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
2’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
6’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
9’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1492
11’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
19’ Арефий Гвоздюк показує найвищу техніку воротарської майстерності
24’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Арефий Гвоздюк
28’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
33’ При виконанні кутового удару Джейк Холли несподівано та красиво забиває ГОЛ!
35’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Талмас Жумадилов легко вганяє м'яч у сітку воріт!
37’ Після тонкої передачі м'яч отримує Марчелло Данни Чаиньо
45’ Після проходження флангом Джейк Холли віддав точну передачу на протилежний фланг
55’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля
59’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Марчелло Данни Чаиньо
64’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Арефий Гвоздюк
66’ Арефий Гвоздюк не зміг віддати пас! Явний брак техніки
68’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
77’ Що ж робить гравець команди Manchester Ct 849, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
80’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
87’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений