30.09.2024 05:09
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
6’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Луис Лопес вміло забирає м'яч!
16’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
19’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
21’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
28’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
32’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Афанасий Максин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
38’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1492 гра в середині поля
38’ Афанасий Максин втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
42’ Луис Лопес на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
44’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
50’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
55’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
64’ Клаудио Маркизио вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
71’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
80’ Гравець Жо Алвес Жоао набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
84’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
91’ М'яч за межами поля, вкидає Себастьян Бланко