30.09.2024 05:01
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
9’ Хосе Герреро у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
12’ Зірвавши контратаку суперника, Джиованни Паскуале перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
17’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
21’ М'яч за межами поля, вкидає Хосе Герреро
23’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
29’ Шикарний аут та м'яч вкине Фернандо Морьентес
37’ Відмінну передачу віддав Фернандо Морьентес, мабуть один із найкращих гравців команди Характерник 1263
40’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лукаш Теодорчик забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
46’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Хосе Герреро не зміг потрапити по воротах!
51’ При спробі обійти суперника гравець Джиованни Паскуале підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
54’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
63’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
67’ Джиованни Паскуале практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
70’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
80’ Огнен Вукоевич від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
90’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!