30.09.2024 04:37
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
5’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
8’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений
10’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Арсений Бандеренко легко вганяє м'яч у сітку воріт!
12’ Боротьба за м'яч у повітрі і Сергей Закарлюка буквально лягає на спину опонента!
17’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
18’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
25’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
28’ Арсений Бандеренко вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
31’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1492, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
35’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Генадий Орбу
36’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
40’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Генадий Орбу
48’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
56’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
58’ Гравець видалений важко ловить м'яч
61’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
67’ Сергей Закарлюка віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Банда Симона 1234
69’ Игорь Тищенко не зміг віддати пас! Явний брак техніки
73’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
76’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
78’ Виктор Грачёв проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
82’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Сергей Закарлюка
83’ Гравець команди Банда Симона 1234 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Арсений Бандеренко отримує попередження
91’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Генадий Орбу