30.09.2024 03:55
ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ Arena
1’ Команда ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ 970 розпочала з центру поля
4’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Джордан Хендерсон
9’ Гравець віддає наскрізний пас і Франк Джа Джедже у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
11’ Команда ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ 970 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
15’ Дааа... Ведран Чорлука не зміг прийняти пас від свого партнера...
17’ У грубому підкаті Осримен Эбагуа зносить суперника з ніг!
23’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1492, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
27’ Франк Джа Джедже проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
34’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Жоаозиньо чітко вкинув м'яч у гру
44’ Осримен Эбагуа вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
53’ Мда... Жоаозиньо... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
55’ Франк Джа Джедже проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
56’ При виконанні кутового удару Джордан Хендерсон несподівано та красиво забиває ГОЛ!
59’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
61’ Луизиньо зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
65’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
67’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
70’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
76’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
83’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
86’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Жоаозиньо віддав пас в нікуди!