30.09.2024 02:30
Узбекистан Arena
1’ Команда Узбекистан 1493 розпочала з центру поля
6’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Френки де Йонг отримав сильну травму
6’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
8’ Яссин Бунну легко перехоплює м'яч
11’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
12’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
20’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
25’ Зірвавши контратаку суперника, Вильям Квист перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
34’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
40’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
40’ Знаменитий гравець Пер Мертезакер вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
45’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
50’ Адмир Мехмеди віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Узбекистан 1493
53’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
59’ Після тонкої передачі м'яч отримує Доган Алемдар
63’ Яссин Бунну показує найвищу техніку воротарської майстерності
67’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
72’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Факундо Кейрос забиває ГОЛ!
75’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
85’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Френки де Йонг
88’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!