30.09.2024 00:10
Carcaricola Arena
1’ Футболісти команди Carcaricola 616 розіграли м'яч із центру поля
5’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Николь Козлова
8’ Ех, Николь Козлова... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
10’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
15’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
17’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
19’ Наташа Суслова на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
21’ Команда Carcaricola 616 спокійно контролює м'яч у середині поля
24’ Асисат Ошоала проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
27’ Мэнди Ислакер порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
28’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
29’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
31’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Света Деренчук
33’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
41’ Марта Виейра Сильва фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
50’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
55’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
64’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!
71’ Света Деренчук вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
78’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
86’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді