29.09.2024 23:48
Заречье Arena
1’ Футболісти команди Заречье 671 розіграли м'яч із центру поля
2’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
8’ Пьетро Пиччиони добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
15’ Пьетро Пиччиони зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
16’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
16’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
18’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
21’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
26’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
32’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
37’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
39’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
44’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
48’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
55’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
55’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
60’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
63’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
69’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
71’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
79’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
82’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
87’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр