29.09.2024 23:37
Балтика Arena
1’ Футболісти команди Балтика 1421 розіграли м'яч із центру поля
4’ Гравець команди Quva FC 1492 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
10’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
14’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
15’ Небезпечний штрафний удар і Сейду Кейта легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
22’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Сейду Кейта
26’ Небезпечний штрафний удар і Сейду Кейта легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
32’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
39’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
40’ Денис Давыдов проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
41’ Дааа... Сейду Кейта не зміг прийняти пас від свого партнера...
44’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
47’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
50’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Ринат Дасаев вміло забирає м'яч!
53’ М'ячем у голову отримує Денис Черышев. Сподіваємось все обійдеться...
54’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
60’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
65’ Эсекьель Гарай зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
68’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сейду Кейта легко вганяє м'яч у сітку воріт!
69’ Денис Черышев красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Балтика 1421
77’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Балтика 1421 гра в середині поля
87’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений