29.09.2024 15:10
Carcaricola Arena
1’ Команда Carcaricola 616 розпочала з центру поля
8’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
12’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
15’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
18’ Що ж робить гравець команди Carcaricola 616, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
27’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
30’ Дааа... Мэнди Ислакер не зміг прийняти пас від свого партнера...
30’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
35’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
44’ Николь Козлова віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
51’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
56’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Наташа Суслова віддав пас в нікуди!
58’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
60’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
66’ Горпина Кривбасочка зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
67’ Знову м'яч забирає Асисат Ошоала
67’ Небезпечний штрафний удар і Света Деренчук легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
69’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
71’ Знову м'яч забирає Николь Козлова
76’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
80’ Зірвавши контратаку суперника, Гравець видалений перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
86’ Гравець видалений грамотно грає на виході