29.09.2024 11:13
Carcaricola Arena
1’ Футболісти команди Carcaricola 616 розіграли м'яч із центру поля
3’ Николь Козлова вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
4’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
6’ Команда Carcaricola 616 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
15’ Гравець Марта Виейра Сильва набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
18’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
24’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
26’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
32’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Марта Виейра Сильва
40’ Після тонкої передачі м'яч отримує Мэнди Ислакер
46’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
56’ Света Деренчук красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Carcaricola 616
63’ Який незграбний пас віддав Николь Козлова і м'ячем заволодів суперник!
63’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
68’ Сергей Волыняка порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
74’ Люба Шматко відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Carcaricola 616
75’ Небезпечний штрафний удар і Марта Виейра Сильва легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
78’ Леся Словак важко ловить м'яч
80’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
84’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
86’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
94’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Марта Виейра Сильва