29.09.2024 06:31
PARIS Arena
1’ Команда PARIS 950 розпочала з центру поля
7’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
9’ При виконанні кутового удару Мардан Сагатов несподівано та красиво забиває ГОЛ!
17’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
24’ Гравець видалений важко ловить м'яч
33’ У грубому підкаті Варлаам Третяк зносить суперника з ніг!
37’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
41’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
42’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
50’ Гравець видалений грамотно грає на виході
59’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
61’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
71’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений
75’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
81’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
85’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
86’ Що ж робить гравець команди PARIS 950, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим