29.09.2024 05:02
металл ярославскиЙ Arena
1’ Команда металл ярославскиЙ 1339 розпочала з центру поля
7’ Рустам Худжамов непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
14’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
19’ Филиппе Андраде Ферраз вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
27’ Ну треба ж! Валентин Белькевич віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
29’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
37’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
38’ Папа Гуйе проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
43’ Фининьо втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
43’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гравець видалений
45’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Мигель Бельман
50’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Этьен Этоо чітко вкинув м'яч у гру
54’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
55’ Після жахливої помилки захисника Этьен Этоо без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
61’ Гравець видалений грамотно грає на виході
62’ Небезпечний штрафний удар і Папа Гуйе легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
69’ Сильний та точний пас віддав Хавьер Фернандес Анунсиатта і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
75’ М'ячем заволодів Филиппе Андраде Ферраз, але несподівано тут же його втратив!
82’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
85’ Яка передача і Владислав Супряга пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
89’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хавьер Фернандес Анунсиатта забиває приголомшливий м'яч у ворота!
90’ Рустам Худжамов легко перехоплює м'яч
90’ Франциско Салас проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!