29.09.2024 03:48
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
9’ Гравець віддає наскрізний пас і Адилбек Жумаханов у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
10’ Який незграбний пас віддав Джонс Кертис і м'ячем заволодів суперник!
11’ Иван Хомуха зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
12’ Після жахливої помилки захисника Джонс Кертис без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
13’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
14’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Кира Уолш легко вганяє м'яч у сітку воріт!
18’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Федор Смолов отримав сильну травму
20’ Олег Скорпион вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
28’ У грубому підкаті Федор Смолов зносить суперника з ніг!
35’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Анна Мария Маркович не зможе сам піти з поля
37’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Олег Скорпион
46’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дмитрий Попв забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
47’ Олег Скорпион проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
53’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Джонс Кертис
56’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Чингисхан забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
56’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Олег Скорпион
61’ Анна Мария Маркович вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
61’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Дмитрий Попв забиває ГОЛ!
69’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
73’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
77’ Катерина Самсон витягає дуже складний удар
79’ При спробі обійти суперника гравець Федор Смолов підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
80’ І знову Джонс Кертис віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
81’ Гравець віддає наскрізний пас і Иван Хомуха у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
85’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!