29.09.2024 00:21
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
4’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
14’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
19’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
24’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
24’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Джесси Лингард
30’ Гравець видалений важко ловить м'яч
33’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
40’ Вправно перехоплює м'яч Кичиро Сайто
41’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Джозси Кишш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
42’ Амар Нездольцев витягає дуже складний удар
48’ Назарбай Мустафин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
52’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Джесси Лингард не зміг потрапити по воротах!
58’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Джозси Кишш
60’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля
62’ Дандай Сатпаев втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
62’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
64’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
67’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
74’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Криштиан Пайва Паулета
81’ Сильний удар по воротах, але Амар Нездольцев у стрибку легко відбив цей м'яч!
85’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Климент Юшкевич