(п.3:4)
Quva FC
29.09.2024 00:13
Uzwolf Arena
1’ Команда Uzwolf 803 розпочала з центру поля
7’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
9’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
12’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
13’ Сергий Шамсутдинов проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
17’ Після жахливої помилки захисника Сергий Шамсутдинов без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
22’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
30’ Джерард Татчер фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
34’ Суддя призначає пенальті. Хуссейн Марцоччи пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
36’ Димитрайдж Милошевич легко перехоплює прострільну передачу
43’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
47’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
48’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
55’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
58’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
65’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
74’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
78’ Команда Uzwolf 803 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
82’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
83’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
90’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Хуссейн Марцоччи