29.09.2024 00:07
Фк Тутаев Arena
1’ Команда Фк Тутаев 845 розпочала з центру поля
10’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
16’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
26’ Гравець видалений грамотно грає на виході
29’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
30’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
35’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
38’ Жан-Филипп Дени зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
41’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1492 гра в середині поля
43’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
50’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений
52’ Після жахливої помилки захисника Раймон Боден без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
57’ Дрис Торгерсен легко перехоплює м'яч
60’ Андрис Буриан віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Фк Тутаев 845! Видно злагодженість у діях!
62’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
66’ Гравець Леонард Баумхауэр набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
69’ Вправно перехоплює м'яч Гравець видалений
77’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
77’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
81’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
87’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля