28.09.2024 23:57
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
2’ Небезпечний штрафний удар і Аарон Ван Биссака легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
10’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
13’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
17’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
18’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
19’ Гравець команди Куземин Агро 1237 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
27’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
35’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Наджееб Якубу
44’ Боротьба за м'яч у повітрі і Алехандро Гримальдо буквально лягає на спину опонента!
49’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
52’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений
59’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
65’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
66’ Гравець видалений грамотно грає на виході
75’ Хосе Мануель Рейна показує найвищу техніку воротарської майстерності
78’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Аарон Ван Биссака
81’ М'ячем у голову отримує Аарон Ван Биссака. Сподіваємось все обійдеться...
82’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Пьер Кунде чітко вкинув м'яч у гру
86’ При спробі обійти суперника гравець Алехандро Гримальдо підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
89’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат