28.09.2024 23:54
Carcaricola Arena
1’ Команда Carcaricola 616 розпочала з центру поля
2’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
5’ Наташа Суслова віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
13’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
14’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
15’ Гравець команди Carcaricola 616 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Марта Виейра Сильва отримує попередження
18’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
20’ Гравець команди Quva FC 1492 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
26’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
32’ Зірвавши контратаку суперника, Марта Виейра Сильва перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
38’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
47’ Леся Словак витягає дуже складний удар
54’ Леся Словак на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
64’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
70’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Сергей Волыняка
73’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
79’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Света Деренчук
83’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
85’ Знову м'яч забирає Гравець видалений