28.09.2024 23:49
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
7’ Вдало віддав пас Вук Гак своєму гравцю!
10’ Жорсткий підкат та футболіст Боджэн Маркович падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
12’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Левент Кишш забиває ГОЛ!
17’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
21’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Боджэн Маркович
30’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1492
39’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Матт Буш
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
48’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
53’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
60’ Ларс Пфафф порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
63’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
64’ Тристэн Раттер прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
67’ Илияс Мамин точно зіграв головою на партнера по команді!
73’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1492, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
75’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
76’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
82’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
87’ Команда Quva FC 1492 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!