28.09.2024 22:59
Rangers FC Arena
1’ Футболісти команди Rangers FC 1892 розіграли м'яч із центру поля
5’ Денис Руденко віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
11’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
14’ Артур Рудько грамотно грає на виході
20’ Небезпечний штрафний удар і Денис Руденко легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
22’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
24’ М'яч за межами поля, вкидає Артур Карноза
30’ Сергей Политыло не зміг віддати пас! Явний брак техніки
30’ Небезпечний штрафний удар і Дмитрий Лепа легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
34’ Денис Руденко відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Rangers FC 1892
35’ Игорь Костюк вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
44’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
45’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
49’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
54’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
55’ При виконанні кутового удару Игорь Костюк несподівано та красиво забиває ГОЛ!
58’ Сильний удар по воротах, але Артур Рудько у стрибку легко відбив цей м'яч!
64’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
70’ Павел Ореховский проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
72’ Денис Руденко проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
78’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
81’ Сергей Политыло красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Rangers FC 1892
85’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Дмитрий Лепа