28.09.2024 22:18
ФК Краснодар Arena
1’ Футболісти команди ФК Краснодар 993 розіграли м'яч із центру поля
4’ Гравець команди ФК Краснодар 993 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Александр Ерохин отримує попередження
7’ Эмилиано Мартинез непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
15’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
20’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
28’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
29’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
32’ Ну треба ж! Сандро Вагнер віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
34’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Сандро Вагнер
44’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1492
44’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1492
46’ Александр Ерохин практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
50’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
54’ Левент Кишш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
55’ Суддя призначає пенальті. Александр Ерохин пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
58’ Сильний та точний пас віддав Рикарду Куарежма і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
64’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
73’ Гравець Мауро Силва набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
75’ Мауро Силва вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
80’ Эмилиано Мартинез головою відбиває м'яч
83’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
87’ Після тонкої передачі м'яч отримує Ролан Гусев