28.09.2024 22:12
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
8’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
8’ Знаменитий гравець Анастасия Сикорська вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
12’ М'ячем у голову отримує Анастасия Сикорська. Сподіваємось все обійдеться...
15’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
17’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
21’ Ловро Цвек фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
25’ Після жахливої помилки захисника Мурат Уманский без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
31’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
34’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
36’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Рафаель Диас Беллоли
44’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
49’ При виконанні кутового удару Абзал Бейсебеков несподівано та красиво забиває ГОЛ!
54’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
56’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
63’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Никита Баженов
66’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
68’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
69’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
70’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Мурат Уманский і непогано виносить його в центр поля
73’ Мурат Уманский проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
73’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Левент Кишш
75’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1492 гра в середині поля
79’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Левент Кишш
82’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
86’ Сильний та точний пас віддав Левент Кишш і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
88’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!