28.09.2024 09:43
Пахтакор Arena
1’ Футболісти команди Пахтакор 805 розіграли м'яч із центру поля
4’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
7’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
12’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
14’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
21’ Вправно перехоплює м'яч Гравець видалений
28’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
38’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
47’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
56’ Серхио Асенхо грамотно грає на виході
56’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
57’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Ян Коллер забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
64’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
68’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
72’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
74’ Майк Фарина зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
77’ Відмінну передачу віддав Густав Сорокин, мабуть один із найкращих гравців команди Пахтакор 805
80’ Ян Коллер віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Пахтакор 805! Видно злагодженість у діях!
85’ Гравець команди Пахтакор 805 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Умал Мирабо отримує попередження
89’ Гравець видалений важко ловить м'яч