28.09.2024 09:26
Карабах Arena
1’ Команда Карабах 950 розпочала з центру поля
5’ Сальвадор Пиччинини красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Карабах 950
8’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
10’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
11’ Сальвадор Пиччинини зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
12’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
18’ Сальвадор Пиччинини подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
27’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
31’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
39’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
49’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
50’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
56’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
66’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!
71’ Ирвин Баумгартнер легко перехоплює прострільну передачу
73’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
78’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
81’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
83’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
90’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат