Новости футболаСписок новостей

Богдан КОГУТ: «Это была лучшая игра Вереса в текущем сезоне»

Упс!
24.08.24, 02:31
Капітан «Вереса» Богдан Когут поділився враженнями від перемоги в 1/16 фіналу Кубка України над «Металістом 1925» (4:0):
«Це була наша найкраща гра в поточному сезоні. Якщо в першому таймі ми більше діяли у своєму стилі: високо пресингували, використовували всю ширину поля, аби ускладнити життя супернику, – то після перерви вже грали за результатом, адже вигравали 2:0.
Звісно, наші швидкі голи мали чимале значення, не виключено, що ми скористалися незіграністю харків’ян, кольори яких захищала ціла група новачків. Але це вже проблеми слобожанського клубу.
Приховувати не буду – приємно здобути першу перемогу в сезоні, тим паче – над амбітним суперником, у складі якого переважно імениті виконавці. Сподіваюся, що цей успіх послужить для «Вересу» поштовхом, і ми поступово надолужимо згаяне в чемпіонаті.
Що ж до кубкового турніру, то кортить у наступному раунді помірятися силами з «Карпатами» або «Буковиною». Чому? Свого часу мені довелося захищати ворота цих самобутніх команд».